Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze

Zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze organizowane są dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim. Celem zajęć jest wspomaganie rozwoju uczestników, rozwijanie zainteresowania otoczeniem, rozwijanie samodzielności w funkcjonowaniu w codziennym życiu stosownie do ich możliwości psychofizycznych oraz ich indywidualnych potrzeb rozwojowych.

Jesteśmy pierwszą szkołą w Warszawie, która objęła zespołowymi i indywidualnymi zajęciami rewalidacyjno-wychowawczymi dzieci i młodzież z głęboką niepełnosprawnością intelektualną. Dysponujemy dużym doświadczeniem w tym zakresie. Obecnie organizujemy zajęcia rewalidacyjno-wychowawcze również dla dzieci z kliniki Budzik.

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.