Treść artykułu

Baśniowe Lato w Mieście 2023 – tydzień I

Tydzień rozpoczęliśmy leniwym poniedziałkiem ze Śpiącą Królewną👸. Czy oby na pewno było aż tak leniwie? Popatrzcie Państwo na fotograficzną relację😉

  • Motywem przewodnim drugiego dnia było BRZYDKIE KACZĄTKO🦆. Ale nie zabrakło również postaci z innych baśni, które znalazły się na magnesach wykonanych przez uczestników akcji LATA W MIEŚCIE🙂.

Dnia trzeciego spędziliśmy czas w towarzystwie Czerwonego Kapturka, wilka (który okazał się być łagodnym zwierzakiem😉), smoka oraz innych postaci z zaczarowanego lasu🦉🐻🐿. Niespodziewaną wizytę złożył nam Olaf z “Krainy Lodu”.

Pogoda dopisała, więc dużo czasu spędziliśmy na dworze🏃‍♀️🤾‍♂️🖌

“Woda życia” to kolejna baśń, z bohaterami, której zapoznawali się uczestnicy akcji LATO W MIEŚCIE 2023💧🌊. Zabawy na sali gimnastycznej, malowanie na folii, seans filmowy, multimedialne zagadki to tylko niektóre z atrakcji ostatniego dnia lata w mieście🙂.