Treść artykułu

I Międzyszkolny Turniej Discgolfa

Mamy przyjemność podzielić się relacją z niezwykłego wydarzenia, jakim był I Międzyszkolny Turniej Discgolfa, który odbył się 23 maja 2023 roku w naszej szkole. Discgolf to dynamiczna i ekscytująca dyscyplina, która łączy w sobie elementy frisbee i golfa. Każda drużyna liczyła po 5 osób i rywalizowała o tytuł mistrza.

W turnieju wzięły udział cztery zespoły: Zespół Szkół Specjalnych nr 90 z ulicy Kordeckiego, Powiatowy Zespół Szkół Specjalnych z Pruszkowa, Zespół Szkół Specjalnych nr 102 w Warszawie oraz drużyna mieszana, składająca się z nauczycieli trzech placówek oraz przybyłych kibiców. Każda drużyna prezentowała wysoki poziom zaangażowania i umiejętności, tworząc niesamowitą atmosferę sportowej rywalizacji.

Wspaniałe rzuty, celne trafienia i zacięta walka towarzyszyły każdemu etapowi turnieju. Drużyny pokazywały nie tylko swoje umiejętności w rzucaniu dyskiem, ale także doskonałą strategię i zdolność do współpracy zespołowej. Każdy uczestnik dawał z siebie wszystko, aby zdobyć jak najwięcej punktów i zdobyć upragniony puchar.

Ostatecznie, drużyna ZSS nr 90 z ulicy Kordeckiego wykazała się niezwykłą grą i zdobyła puchar, stając się pierwszym mistrzem naszego turnieju. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a także wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w tym niezapomnianym wydarzeniu.

Jesteśmy pełni nadziei, że już we wrześniu spotkamy się ponownie na drugim turnieju, który będzie kolejną okazją do rywalizacji i integracji między naszymi szkołami. Liczymy, że tym razem naszej szkole, ZSS nr 102, uda się odzyskać puchar i zostawić po sobie trwałe ślady w historii szkolnego discgolfa. Będziemy trenować i przygotowywać się z jeszcze większym zapałem, by osiągnąć sukces i cieszyć się niezapomnianymi chwilami podczas kolejnej rywalizacji.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, nauczycielom, kibicom za wspaniałe wydarzenie, które wpisało się w historię naszej szkoły. Discgolf to nie tylko sport, ale także doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu i budowania relacji między placówkami. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tak niezwykłego wydarzenia i już teraz nie możemy się doczekać kolejnego turnieju, gdzie spotkamy się ponownie, by razem cieszyć się pasją do discgolfa i tworzyć piękne sportowe wspomnienia.