Treść artykułu

GŁOSUJ W SZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM pt.” NAZWIJ DRZEWO” 

Zapraszamy do udziału w konkursie „Nazwij drzewo”. Konkurs dotyczy nadania nazw drzewom zasadzonym na terenie naszej szkoły. Drzewa zostały zakupione przez Fundację BOŚ w ramach projektu „Przytul się do drzewa- drzewoterapia”. Pracownicy BOŚ uczestniczyli również w zasadzeniu zakupionych drzew: sosny żółtej szt.2, daglezji szt.2, kasztanowca czerwonego szt.2. 

Każdy zainteresowany może zgłosić swoją propozycję nazwy drzewa wypełniając on-line załączoną anonimową kartę zgłoszenia podaną w linku poniżej.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 10 maja 2022r. Konkurs na nazwę drzewa rozstrzygnie powołana Komisja Konkursowa. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na szkolnej stronie internetowej i facebook’u szkoły. Uroczyste nadanie nazw drzewom i zawieszenie przygotowanych etykiet z nazwami odbędzie się 1 czerwca na szkolnym Dniu Rodziny. 

LINK DO KONKURSU