Treść artykułu

Warszawa Jest Ciekawa

23 listopada  rusza głosowanie na najlepszą pracę piątej edycji, organizowanego przez naszą szkołę ogólnowarszawskiego projektu:

Warszawa Jest Ciekawa.

Przedmiotem tej edycji było przygotowanie makiety warszawskiego budynku, pomnika lub miejsca z wykorzystaniem surowców wtórnych.
Powstały prawdziwe dzieła sztuki, o czym przekonacie się Państwo śledząc naszą stronę na Facebooku.
Uczestnicy konkursu- uczniowie warszawskich placówek specjalnych, przygotowali prace konkursowe w dwóch kategoriach (w zależności od specyfiki placówki): KATEGORIA A i KATEGORIA B.
Zachęcamy do głosowania na profilu naszej szkoły. Głosujemy poprzez polubienie zdjęć przedstawiających makiety.
Obserwujcie Państwo nasz profil i głosujcie.
Termin głosowania: 23.11-04.12.2020 r.
Zespół Szkół Specjalnych nr 102 reprezentuje w tym roku klasa 1a PDP: Maja, Katarzyna oraz Maciej. Przedstawiciele szkoły przygotowali makietę “Gruba Kaśka”. Jest to ujęcie wody w Warszawie i budynek studni miejskiej w korycie Wisły. Jest jedynym obiektem w Europie położonym w nurcie rzeki, wykorzystującym naturalny proces infiltracji.
Nasza praca została wykonana z materiałów: stare pudło tekturowe, rolki po papierze toaletowym, resztki styropianu, połamane wiadro plastikowe pomalowane zieloną farbą plakatową, nakrętki po sokach, resztki siatki zabezpieczającej do ogrodu.
Zachęcamy do głosowania!